Můj druhý blog TADY  
Zasnoubena s nocí - druhá kapitola

16. června 2010 v 15:37 | Saili.chan
ňu ňu ňu xD tak se tu o5 a to s další kapitolou svojí povídky xD nečekaně xD

Jinak jsem našla na FB upa mega skupinu a fakt kawaii obrázkama ^^" xD pak sem něco dám ^^

ale z5 k druhé kapitole xDD

1
PRO ZOBRAZENÍ KLIK NA CELÝ ČLÁNEK!- Kapitola druhá ^-^

"MOON! DĚLEJ STÁVEJ! PŘIJDEŠ ZASE POZDĚ DO ŠKOLY A TY VÍŠ CO TO POTOM ZNAMENÁ!" jako každé ráno na mě matka ječela stejně. Povzdychla jsem si a vyhrabala se z postele. Vstala jsem a bez zájmu jsem ji obešla a zavřela se v koupelně.
_________________________________________________________________

   Stála jsem ve sprše a dopřávala si teplé probuzení v podobě teplých kapek. Bylo to velmi příjemné, ale bohužel jen do té doby dokud jsem si nevzpomněla na svůj "sen" pokud to byl sen. Přišlo mi to divné. Nikdy se mi nic podobného nestalo. Za boha bych tomu nevěřila a pak sem ucítila pálení na zápěstí a to mě poučilo o tom že to byla pravda. Zvedla jsem ruku k obličeji a natočila ji správným místem k obličeji. Na tom místě kde se mě ten kluk dotkl my zůstalo tetování. Měsíc za mrakem ve kterém se třpytilo srdíčko. Pokusila jsem si to smít ale bezúspěšně.
"Bezva takže dneska potítko…" zamumlala jsem a vylezla ze sprchy. Opřela jsem se o stěnu a zamyslela se. Jak to myslel že si mě vybrala půlnoc? A jací vyvolení? Tyhle otázky ve mně hlodali jako když myš hlodá sýr. Bylo to divné, ale nezbylo mi nic jiného než čekat. Zabalila jsem se do županu a přešla k velkému zrcadlu. Přiznávám, nebyla jsem nějaká miss univers ale zase ošklivka katka sem taky nebyla. Rudé vlasy my trčeli do všech stran a safírově modré oči sem měla orámované tmavými kruhy z nedostatku spánku (*). A to nemluvím o těch modřinách co mám po těle od domácího násilí. Ano slyšíte dobře, je mi sice už 16 a půl ale našim vyhovuje domácí násilí. Upřímně ty dva nesnáším. Ale nic dělat nemůžu dokud mi není 18. Rychle sem si učesala vlasy, vyčistila zuby a zakryla si kruhy a modřiny make-upem. Poté jsem vyšla z koupelny a rázovala si to ke skříni. Vytáhla jsem pár kusů tmavého oblečení a navlékla ho na sebe. Nakonec jsem popadla tašku s učením a seběhla schody. Rychle jsem proklouzla do chodby k botníku a nazula si svoje oblíbené conversky.
"A co jako snídaně Moonlight?..." ozvala se matka. Och ne, nazvala mě Moonlight, to sem na tom špatně.
"Promiň jdu pozdě. Možná večeři…" odsekla jsem a vystřelila z domu ke své postarší Audi Q5. Nasedla jsem a nastartovala. Sešlápla jsem pryč a zamířila do víru Vancouveru.
(*)
moon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama